Ciężki Dym

Taniec w chmurach to efekt, który bez wątpienia wywoła zachwyt i oczaruje Waszych gości. Dym pozwoli ukryć drobne pomyłki lub niedociągnięcia dzięki czemu pierwszy taniec będzie wyglądał idealnie, a Wy będziecie odczuwać większy komfort i zapomnicie o stresie. Pamiętajcie, że to jest najważniejszy taniec w Waszym życiu i warto zrobić jak najlepsze wrażenie na gościach, bo macie tylko jedno podejście a z nami ono będzie idealne!

5/5

PRZYGOTOWANIA

WODA

ZASILANIE

Na sali weselnej pojawiamy się około 1-2h przed pierwszym tańcem, by rozstawić sprzęt oraz  przygotować go do działania. Bardzo ważne jest by poinformować obsługę sali weselnej o wyłączeniu wszelkich urządzeń klimatyzujących oraz zamknięciu okien i drzwi, które mogłyby powodować przeciąg.

Do działania wytwornicy, będziemy potrzebować około 60 litrów wody, najlepiej gdyby to była woda ciepła, która skróci czas grzania urządzenia. 
Dlatego prosimy o poinformowaniu sali weselnej o takim fakcie.

Wytwornica ciężkiego dymu potrzebuje osobnego zasilania 230V, które nie jest przeciążone innymi urządzeniami takimi jak : sprzęt muzyczny, oświetlenie itp. Ponieważ tyle urządzeń podłączonych na raz do jednego obiegu, może powodować przeciążenie.

WAŻNA INFORMACJA !

Niezależnie od tego czy zdecydują się państwo na naszą usługę ciężkiego dymu czy jednak wybiorą państwo innego usługodawce. Bardzo ważnym jest by na ciężkim dymie do Pierwszego Tańca nie oszczędzać. Jest to usługa, która musi zostać wykonana idealnie, by na nagraniu czy zdjęciach nie było się do czego przyczepić. Dobrej jakości usługa ciężkiego dymu charakteryzuje się tym że dym jest : gęsty (przypominający faktycznie chmury) , nie prześwituje przez niego podłoga, oraz najważniejsze, nie zakrywa pary młodej. Nie umiejętne puszczenie ciężkiego dymu może spowodować, że państwo młodzi mogą zniknąć za obłokami dymu, lub wręcz odwrotnie , może być go na tyle mało, że lepszym efektem byłoby gdyby tego dymu nie było wcale. Niżej przedstawiamy przykłady.

KALENDARZ ZAREZERWOWANYCH TERMINÓW