Nasze uslugi fotolustro

Fotolustro

Fotolustro to nieodłączny element, każdego wesela. Dzięki niemu Wy jak i Wasi goście zapamiętają wasze wesele przez wiele lat, a wydrukowane zdjęcia z pewnością będą im o tym przypominać. Nasze Fotolustro jest największym i najbardziej nowoczesnym urządzeniem na rynku. Posiadamy wiele przeróżnych animacji, piękną srebrną ledową ramę, czerwony dywan, srebrne słupki oraz piękne srebrne dmuchane tło.
Gwarantujemy, że ta atrakcja zrobi furorę na waszym weselu.

5/5

CZAS MONTAŻU

PRZESTRZEŃ

ZASILANIE

Rozłożenie trwa około 30 min i nie jest wliczane w czas pracy Fotolustra, dzięki czemu zabawa trwa przez tyle ile zostało uzgodnione.

Minimalna powierzchnia jakiej potrzebujemy to 3m x 4m. Podłoże powinno być suche, zadaszone oraz stabilne.

Potrzebujemy zasilania 230V z dostępem do gniazda w odległości nie większej niż 20m od miejsca ustawienia Fotolustra.

INTUICYJNE OPROGRAMOWANIE

Fotolustro to urządzenie wykonujące automatycznie serię zdjęć. Oprogramowanie jest bardzo intuicyjne, a lustro nawiązuje interakcję z użytkownikiem poprzez komunikaty głosowe. Wystarczy wybrać gadżety, stanąć przed lustrem a ono samo pokieruje Waszych gości aby dotknąć ekranu i rozpocząć tym samym zabawę. Między zdjęciami jest około 10-15s na zmianę gadżetów co sprawia, że każde zdjęcie jest inne (lustro odlicza pozostały czas do wykonania zdjęcia). Po wszystkim możemy osobiście podpisać zdjęcie i je wydrukować.

PERSONALIZACJA I WYBÓR FORMATU ZDJĘĆ

Wymiary wydruków to: 5cm x 15cm (tzw. paski) lub 10cm x 15cm

Przed imprezą to Ty decydujesz jaki format zdjęć będzie dla Ciebie najlepszy. To, który z formatów wybierzesz oznaczać będzie również liczbę zdjęć jaki będą wykonane podczas jednej sesji zdjęciowej. Każdy szablon posiada miejsce na personalizację- wstawiamy tam imiona, datę, nazwę imprezy, logo lub inną grafikę komponującą się z Twoją imprezą. Każdy projekt graficzny jest tworzony indywidualnie z dbałością o wszystkie detale. Na weselach, komuniach czy urodzinach najczęściej wybierany jest format 5cm x 15cm- paski. Są one drukowane podwójnie- jeden dla gości, a drugi do pamiątkowego albumu, dzięki czemu możecie zobaczyć kto składa wam życzenia.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

ZDJĘCIA BEZ LIMITU

ZABAWNE GADŻETY

ZDJĘCIA WYSŁANE E-MAILEM

Zdjęcia wykonywane w naszym Fotolustrze są zawsze wysokiej jakości za sprawą profesjonalnej lustrzanki Canon 2000D

W trakcie naszej pracy możesz zrobić tyle zdjęć ile zdołasz.

Dzięki nim możesz być kim tylko zechcesz, a każde zdjęcie będzie niepowtarzalne.

Po weselu otrzymasz wszystkie zdjęcia na twój adres e-mail.

ANIMATOR

Przez cały czas trwania imprezy do Waszej dyspozycji będzie odpowiednio przeszkolony z zakresu obsługi Fotolustra Animator. Osoba ta będzie cały czas czuwała, by wszystko działało poprawnie. Zadba także o porządek w okolicach Fotolustra i pozytywną atmosferę wśród osób robiących sobie zdjęcia, a także zawsze pomoże wybrać odpowiednie gadżety do zdjęć.

PAMIĄTKOWA KSIĘGA GOŚCI

Przy zamówieniu Fotolustra możemy zaproponować także pamiątkowy, personalizowany fotoalbum (Księgę Gości), w którą uczestnicy imprezy będą mogli wklejać swoje zdjęcia wraz z życzeniami. To wspaniała pamiątka z dnia ślubu, urodzin czy komunii. Razem z zestawem otrzymacie wszystkie potrzebne narzędzia takie jak markery do pisania życzeń i klej do wklejania zdjęć. Posiadamy kilkanaście wzorów do wyboru. Najważniejsze jest to, że w tym albumie nie będzie nudnych, pozowanych zdjęć, a Ty będziesz wiedzieć kto składał Ci życzenia.

DLACZEGO WARTO...?

Zastanówmy się jak wygląda większość zdjęć z tego typu imprez. Goście sztucznie się ustawiają, są spięci a czasami nawet można odnieść wrażenie że aparat ich krępuje…

Z nami to absolutnie niemożliwe! Nasze lustro po każdym zdjęciu komplementuje gości i zachęca do kolejnych ujęć. Gadżety sprawiają, że goście wymyślają za każdym razem inne pozy i świetnie się przy tym bawią. Z naszym Fotolustrem bawiły się już osoby w każdym wieku, a po odebraniu wydruku na ich twarzach gościł szczery uśmiech. Zdjęcia wklejane w Księgę Gości stanowią świetną pamiątkę dla Młodej Pary, Solenizanta czy Wychowawców klas maturalnych.

Warto zwrócić uwagę na obecność animatora, który zawsze profesjonalnie wykonuje swoją pracę i dba nie tylko o stan techniczny Fotolustra, ale również o porządek i miłą atmosferę wśród gości.

Wynajem naszego lustra to koszt często niższy niż standardowej fotobudki!

KALENDARZ ZAREZERWOWANYCH TERMINÓW