Nasze uslugi love

Napis LOVE

Napis LOVE to nieodłączna część każdego wesela. Dzięki tej dekoracji każda sala weselna zyskuje niesamowity klimat. Oprócz samej funkcji ozdobnej jaką pełni napis , jest również idealnym tłem do robienia zdjęć przez gości. Oferowany przez nas LOVE jest największym na rynku napisem mierzącym aż 120 centymetrów wysokości i 460 centymetrów długości. Wyposażony jest w listwy led zmieniające dowolnie kolor oraz sposób wyświetlania się.

5/5

MONTAŻ

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

ZDJĘCIA STANU TECHNICZNEGO

Napis przywozimy przed przyjazdem Państwa Młodych oraz gości na sale weselną, by stał już gotowy i czekał. W przypadku wynajmu na jeden dzień, napis odbieramy następnego dnia, natomiast w przypadku wynajmu na weekend odbieramy go pod koniec wesela.

Napis zazwyczaj ustawiamy w środku sali weselnej, w miejscu w którym zazwyczaj goście się nie poruszają. Na dworze ustawiamy go tylko pod warunkiem dobrej pogody.

Para Młoda powinna zachować szczególną ostrożność i kontrolować czy aby nikt z gości nie kręci się za blisko napisu. Niestety taki napis łatwo jest przewrócić co może wiązać się z poważnym jego uszkodzeniem, a to z kolei wiąże się z niepotrzebnymi kosztami dla Pary Młodej.

Przed każdym zostawieniem Napisu na sali weselnej, wykonujemy zdjęcia, które będą przedstawiały jego stan techniczny w momencie zostawienia.