Nasze uslugi oswietlenie

Oświetlenie Sali Weselnej

Obowiązkowy element każdego wesela. Potrafimy całkowicie odmienić oblicze każdej sali weselnej, tak , by w pełni odpowiadała potrzebom i oczekiwaniom Państwa Młodych.
Robimy Wszystko, by sala była udekorowana stosownie do wielkiej okazji jaką jest wesele i pozwoliła nowożeńcom poczuć sie jak w bajce.
Gra kolorek, piękne,barwne światła , które urozmaicą zabawe taneczną oraz uczynią wesele cudownym doświadczeniem dla Pary i wszystkich Gości.

5/5

ZALETY DEKORACJI ŚWIATŁEM SALI WESELNEJ

CAŁKOWITA ZMIANA WYGLĄDU SALI

OPTYCZNE ZWIĘKSZENIE SALI WESELNEJ

DUŻO PIĘKNIEJSZE ZDJĘCIA I FILMY

Dekoracja Światłem to jedna z najważniejszych elementów dekoracyjnych sali weselnej. Światło potrafi odmienić oblicze każdej sali weselnej. Od OSP do Prestiżowych Pałaców. Najczęściej wybieranym połączeniem kolorów jest Błękit + Róż. Nadają one bardzo przyjemny i ciepły klimat.

Dzięki odpowiedniemu operowaniu światłem oraz doborze odpowiednich kolorów jesteśmy w stanie optycznie zwiększyć powierzchnie każdej sali. 

  • Oświetlenie znacząco wpływa na jakość zdjęć i filmu. Odpowiednio ustawione światło, jego barwa i natężenie pozwala uchwycić najważniejsze momenty dla pary młodej. Doświetlenie pary młodej podczas np. pierwszego tańca czy przy krojeniu tortu wpływa na odbiór zdjęcia i filmu.

KALENDARZ ZAREZERWOWANYCH TERMINÓW

WOLNE TERMINY OD 2023r.