Oferta

Ciężki Dym

Ciężki dym to atrakcja zapewniająca zjawiskowy pierwszy taniec pary młodej. Ciężki dym jest idealnym rozwiązaniem dla par, które świetnie radzą sobie na parkiecie jak i dla tych, którym taniec przychodzi z wielkim trudem.

Fotolustro

Fotolustro to nieodłączna część każdego wesela. Dzięki niemu wasi goście z pewnością będą się dobrze bawić i zapamiętają te chwile na długo. Wiele gadżetów z pewnością dostarczy im dużo radości.

Fontanny Iskier

Nie ma nic piękniejszego niż połączenie Ciężkiego Dymu z Fontanną Iskier, podczas Pierwszego Tańca. Fontanny wystrzeliwują w wybranym momencie przez Parę Młodą. Zazwyczaj są one włączane w najważniejszym momencie tańca, by jeszcze bardziej nadać charakter choreografii.

Filmowanie Dronem

Zapamiętajcie ten jeden wyjątkowy dzień zupełnie z innej perspektywy. Wiele ujęć z powietrza podczas waszego ślubu z pewnością będą niesamowitą pamiątką na wiele lat i z pewnością wiele razy będziecie do nich wracać.

Fontanna Czekolady

Każde wydarzenie z naszą Fontanną Czekolady nabierze słodkiego klimatu. Nasza Fontanna stanowi nie tylko smaczny przysmak, ale również wygląda niesamowicie na stole pełnym innych smakołyków bądź przy kawie i herbacie.

Oświetlenie Sali Weselnej

Potrafimy całkowicie odmienić oblicze każdej sali weselnej, tak by odpowiadała potrzebom i oczekiwaniom Państwa Młodych. Nawet z pozoru mało atrakcyjna sala weselna, dzięki naszemu oświetleniu nabierze bajecznego klimatu.

Napis LOVE

Hit i obowiązek każdego wesela. Największy na rynku napis LOVE RGB o wymiarze 120cm x 460cm, który pięknie ozdobi waszą salę.

Barmix - Automatyczny Barman

Barmix – To Automatyczny Barman, który przygotuje ci aż 80 różnych kolorowych Drinków na twoją Imprezę w ciągu paru sekund.

Samochód Do Ślubu
Ford Fusion 2018 r.

Z jednej strony elegancki , a z drugiej drapieżny i sportowy, dzięki paru zabiegom wizualnym. Auto, które bardzo zwraca na siebie uwagę podczas jazdy ulicami miast .